K2HIKING - pojďte s námi na vrchol!

Novinky

Nově pro vás nabízíme možnost cvičení na kartičky MultiSport, které nabízí svým zaměstnanců dnes spousta zaměstnanců. Na tuto kartu již nic nedoplácíte a cvičit můžete každý den :-)

I letos pro vás máme dárkové permanentky a nově permanentky na 1 individuální lekci za 350,- Kč, kerou můžete využít mj i pro seniory. Ti se tak naučí serii cviků, které pak mohou provádět sami doma. Cviky jsou zaměřené na posílení a uvolnění zad, posílení pánevního dna a ostatních svalů, procvičování očí a uvolnění krční páteře. Vaši senioři budou určitě nadšeni :-)

Připravujeme pro Vás dárkové permanentky, abyste mohli obdarovat své blízké a přivézt je ke skvělému cvičení, jakým K2hiking bezesporu je. Nezapomeňte, že jej mohou využít všichni bez ohledu na věk i kondici. Máme pro Vás i poukazy na individuální lekce,které jsou určené pro jednoho klienta, který chce cvičit sám s ohledem na jeho zdraví, kondici, handicap nebo má zkrátka problém cvičit v kolektivu. U každého poukazu či dárkové permanentky si můžete určit počet lekcí a tím pádem i cenu. Min.počet lekcí na dárkové permanentce je 2. Náhled dárkových permanentek najdete v Galerii.

V pátek přidáváme lekci od 17 hod.

Od března si u nás můžete domluvit individuální lekci pouze pro jednu osobu. Pouze vy a váš trenér. Každý člověk má jiné požadavky a potřeby, proto jsme se rozhodli vám vyjít tímto způsobem vstříc. Připravíme Vám lekci přesně pro Vás. Zároveň je tato lekce vhodná pro ty, kteří se necítí dobře při cvičení v kolektivu a neradi se přizpůsobují tempu ostatních. Jsou vhodné, ať už chcete hubnout nebo naopak zpevňovat či posilovat svalstvo. Vyzkoušejte tento trenink a uvidíte hned po první lekci, zda jste našli to, co jste hledali. Věřím, že Vás nezklameme.

Najděte si nás na facebooku K2hiking Turnov (skupina nebo stránka) a budete mít čerstvé info a rychlou odpověď na vaše dotazy.

Nezapomeňte, že si u nás můžete koupit dárkovou permanentku pro své blízké, ať už cvičí nebo chtějí s cvičením začít. Počet lekcí a tím pádem i cenu permanentky si můžete zvolit sami. Koupit si je můžete již od dvou lekcí za 140,-Kč. Vaše kamarádka, maminka nebo kdokoliv jiný kdo tento dárek dostane, může vzít zároveň kamarádku a užijí si to obě. Darujete radost a zdraví, co víc si přát :-)

Do konce listopadu jeste můžete využít proplacení permanentky u VZP.

V sobotu 10.12.2016 chystáme další Vánoční maratón. Už zbývá pouze pár volných míst. Tentokrát pojedeme 4 lekce a bude to doslova trojboj. Zasportujeme, ochutnáme různá cukroví, k tomu svařáček a večer dobojujeme v restauraci, kde zdařilou akci společně zapijeme. Pro další dotazy volejte nebo se ptejte na lekcích u svého instruktora.

Již tuto sobotu 15.10. ve 14 hod rozjíždíme další Maraton. Ještě jsou poslední 2 volná místa.

Termín Maratónu je 19.3. !!! Začneme ve 14 hod a čekají Vás zhruba 3 různorodé lekce, při kterých spálíte obrovské množství kalorií. Cena vstupného bude 150,- Kč a je v ní kromě cvičení zahrnuto i malé občerstvení a uvítací drink. Objednávejte se co nejdříve a my se na Vás už teď těšíme.

Blíží se další Maratón!!! Termín a další detaily se dozvíte během několika dnů. Sleduje nás.

Tento rok si opět můžete nechat proplatit permanentku u VZP částkou 500,-Kč.

V listopadu pro Vás máme krásný dárek. Ve středu 11.listopadu v 19 hod a v sobotu 14. listopadu v 9.30 si můžete vyzkoušet zdarma nové cvičení. Jde o spojení velmi pomalé chůze s mírný posilováním a balančními cviky vycházejícími z jógy. Vše za doprovodu meditační hudby. Pokud máte rádi pomalé cvičení a chcete zpevnit a protáhnout tělo, určité Vás toto cvičení nadchne. Pracovní název bude WFY ( walking fitness yoga )

Od září jsme pro Vás přidali jednu lekci navíc a to v pondělí od 19,00hod. Pojede ji Milada.

Milí klienti, momentálně nám nefunguje email info@k2hiking-turnov.cz Pokud budete chtit poslat mail, pište mi prosím na dagiku@seznam.cz nebo ještě lépe volejte 725 385 935.

Video

Prezentační video je ke shlédnutí zde: www.youtube.com/watch?v=f_ZIcIWK6ws

Milí přátelé, pokud by Vás zajímaly reakce těch, kteří už K2HIKING vyzkoušeli, můžete si je přečíst na těchto stránkách:

http://www.omlazeni.cz/k-hiking-39-14401-0.html

Team K2H pro Vás připravuje i speciální víkendové akce, o kterých bude vždy předem informováni. Přidejte se k naší skupině K2HIKING Turnov na facebooku a napište nám své dojmy a myšlenky, které nás inspirují. Děkujeme za ně.

Dárkové poukázky

Využijte dárkové poukázky jako skvělý dárek pro své blízké. Přiveďte je k tomuto skvělému sportu a podpořte je v jejich péči o své zdraví.

http://youtu.be/f_ZIcIWK6ws