K2HIKING - pojďte s námi na vrchol!

Novinky

Menší změna v rozvrhu. Intervalový trénink na zemi je pouze ve středu v 17,30 a k tomu dva intervalové na pásu (sřídavě na zemi ) v pondělí a ve čtvrtek obojí v 17,30

Pokud jste ještě nezaregistrovali, v úterý a ve středu od 17,30 si u nás můžete zacvičit intervalový trénink.Považujeme to za skvělé oživení stávajícího stylu a vaše tělo, vám za tuto kombinaci určitě poděkuje.

Od 24.2. do 17.3. bude probíhat rekonstrukce podlahy. Na cvičení se objednávejte tedy od 18.3.

Nově pro vás nabízíme možnost cvičení na kartičky MultiSport, které nabízí svým zaměstnanců dnes spousta zaměstnanců. Na tuto kartu již nic nedoplácíte a cvičit můžete každý den :-)

I letos pro vás máme dárkové permanentky a nově permanentky na 1 individuální lekci za 350,- Kč, kerou můžete využít mj i pro seniory. Ti se tak naučí serii cviků, které pak mohou provádět sami doma. Cviky jsou zaměřené na posílení a uvolnění zad, posílení pánevního dna a ostatních svalů, procvičování očí a uvolnění krční páteře. Vaši senioři budou určitě nadšeni :-)

Připravujeme pro Vás dárkové permanentky, abyste mohli obdarovat své blízké a přivézt je ke skvělému cvičení, jakým K2hiking bezesporu je. Nezapomeňte, že jej mohou využít všichni bez ohledu na věk i kondici. Máme pro Vás i poukazy na individuální lekce,které jsou určené pro jednoho klienta, který chce cvičit sám s ohledem na jeho zdraví, kondici, handicap nebo má zkrátka problém cvičit v kolektivu. U každého poukazu či dárkové permanentky si můžete určit počet lekcí a tím pádem i cenu. Min.počet lekcí na dárkové permanentce je 2. Náhled dárkových permanentek najdete v Galerii.

V pátek přidáváme lekci od 17 hod.

Od března si u nás můžete domluvit individuální lekci pouze pro jednu osobu. Pouze vy a váš trenér. Každý člověk má jiné požadavky a potřeby, proto jsme se rozhodli vám vyjít tímto způsobem vstříc. Připravíme Vám lekci přesně pro Vás. Zároveň je tato lekce vhodná pro ty, kteří se necítí dobře při cvičení v kolektivu a neradi se přizpůsobují tempu ostatních. Jsou vhodné, ať už chcete hubnout nebo naopak zpevňovat či posilovat svalstvo. Vyzkoušejte tento trenink a uvidíte hned po první lekci, zda jste našli to, co jste hledali. Věřím, že Vás nezklameme.

Najděte si nás na facebooku K2hiking Turnov (skupina nebo stránka) a budete mít čerstvé info a rychlou odpověď na vaše dotazy.

Nezapomeňte, že si u nás můžete koupit dárkovou permanentku pro své blízké, ať už cvičí nebo chtějí s cvičením začít. Počet lekcí a tím pádem i cenu permanentky si můžete zvolit sami. Koupit si je můžete již od dvou lekcí za 140,-Kč. Vaše kamarádka, maminka nebo kdokoliv jiný kdo tento dárek dostane, může vzít zároveň kamarádku a užijí si to obě. Darujete radost a zdraví, co víc si přát :-)

Do konce listopadu jeste můžete využít proplacení permanentky u VZP.

V sobotu 10.12.2016 chystáme další Vánoční maratón. Už zbývá pouze pár volných míst. Tentokrát pojedeme 4 lekce a bude to doslova trojboj. Zasportujeme, ochutnáme různá cukroví, k tomu svařáček a večer dobojujeme v restauraci, kde zdařilou akci společně zapijeme. Pro další dotazy volejte nebo se ptejte na lekcích u svého instruktora.

Již tuto sobotu 15.10. ve 14 hod rozjíždíme další Maraton. Ještě jsou poslední 2 volná místa.

Termín Maratónu je 19.3. !!! Začneme ve 14 hod a čekají Vás zhruba 3 různorodé lekce, při kterých spálíte obrovské množství kalorií. Cena vstupného bude 150,- Kč a je v ní kromě cvičení zahrnuto i malé občerstvení a uvítací drink. Objednávejte se co nejdříve a my se na Vás už teď těšíme.

Blíží se další Maratón!!! Termín a další detaily se dozvíte během několika dnů. Sleduje nás.

Tento rok si opět můžete nechat proplatit permanentku u VZP částkou 500,-Kč.

V listopadu pro Vás máme krásný dárek. Ve středu 11.listopadu v 19 hod a v sobotu 14. listopadu v 9.30 si můžete vyzkoušet zdarma nové cvičení. Jde o spojení velmi pomalé chůze s mírný posilováním a balančními cviky vycházejícími z jógy. Vše za doprovodu meditační hudby. Pokud máte rádi pomalé cvičení a chcete zpevnit a protáhnout tělo, určité Vás toto cvičení nadchne. Pracovní název bude WFY ( walking fitness yoga )

Od září jsme pro Vás přidali jednu lekci navíc a to v pondělí od 19,00hod. Pojede ji Milada.

Milí klienti, momentálně nám nefunguje email info@k2hiking-turnov.cz Pokud budete chtit poslat mail, pište mi prosím na dagiku@seznam.cz nebo ještě lépe volejte 725 385 935.

Video

Prezentační video je ke shlédnutí zde: www.youtube.com/watch?v=f_ZIcIWK6ws

Milí přátelé, pokud by Vás zajímaly reakce těch, kteří už K2HIKING vyzkoušeli, můžete si je přečíst na těchto stránkách:

http://www.omlazeni.cz/k-hiking-39-14401-0.html

Team K2H pro Vás připravuje i speciální víkendové akce, o kterých bude vždy předem informováni. Přidejte se k naší skupině K2HIKING Turnov na facebooku a napište nám své dojmy a myšlenky, které nás inspirují. Děkujeme za ně.

Dárkové poukázky

Využijte dárkové poukázky jako skvělý dárek pro své blízké. Přiveďte je k tomuto skvělému sportu a podpořte je v jejich péči o své zdraví.

http://youtu.be/f_ZIcIWK6ws